Medyapod

Medyapod

Podcaster
280 Follower 280 Follower
Profilo
Episodi Show
 • 10 Dakika
  10 Dakika
  Categoria: Talk
  2 Puntate
  10 dakikada tüm sırları açığa çıkartan şov başlıyor! Ürünü/etkinliği tanıyacak olumlu/olumsuz yorumları duyacak ve kararınızı verecekiniz!
 • AltEvren - Türkçe Çizgi Roman Podcasti
  Türkiye’nin ilk çizgi roman podcasti AltEvren, yeni bölümleriyle tekrar karşınızda! AltEvren - Türkçe Çizgi Roman Podcast’inde Marvel Comics ve DC Comics gibi süper kahraman çizgi romanlarından, Image Comics ve Dark Horse Comics gibi bağımsız yayıncılara; faydalı okuma listeleri ve tavsiyelerinden, işin sanat boyutuna dahil edilen ... Maggiori informazioni
 • Anlatsam roman olur
  Anlatsam roman olur
  Categoria: Cultura
  18 Puntate
  Anlatsam Roman Olur'da Nida Dinçtürk, güncel kültür-sanat gelişmelerini takip ediyor, kültür-sanat dünyasından konuklar ağırlıyor.

  Nida Dinçtürk kimdir?

  İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu. Gazeteciliğe Dünya Gazetesi'nde muhabirlik yaparak başladı. TRT Türk’te yapım asistanlığı yaptı. Sputnik'teki ... Maggiori informazioni
 • ara başlık
  ara başlık
  Categoria: Politica
  32 Puntate
  Zeynep Yüncüler ve Sezin Öney ara başlık’ta dünya gündemini konuşuyor.
 • Boş adam işi
  Boş adam işi
  Categoria: Sport
  24 Puntate
  Boş Adam İşi'nde Burak Kılıç spor gündemini değerlendiriyor. Reklamsız, baskısız, olduğu gibi olan biteni ele alıyor.
 • Cinesapiens
  Cinesapiens
  Categoria: Cinema
  14 Puntate
  Cinesapiens görsel kültür, video-art, hareket eden imaj ve fotoğraf üzerine haftalık bir sinema programı. İlknur Bilir bazen bir monolog bazen de diyalog şeklinde izlemek, bakmak ve görmek üzerine konuşuyor.
 • Devam filmi
  Devam filmi
  Categoria: Attualità
  8 Puntate
  Devam Filmi'nde Seçil Türkkan Türkiye'yi eylemler üzerinden "dinliyor".
 • Haber ekonomisi
  Haber ekonomisi
  16 Puntate
  Haber Ekonomisi programında Yrd. Doç. Dr. Sarphan Uzunoğlu Türkiye'de ve dünyada haber odalarındaki ekonomik modeller ve tüketici davranışları üzerine fikirler üretiyor, konuklarıyla gazetecilik alanındaki gelişmeler üzerine konuşuyor.
 • Hukuk Başlangıcı Dersleri
  Hukuk Başlangıcı Dersleri
  Categoria: Politica
  12 Puntate
  Akademisyen Ertuğrul Uzun'un sunduğu Hukuk Başlangıcı Dersleri'nde hukukla ilgili temel başlıklar ele alınıyor. Hukuk fakültesi ne kazandırmaz, hukuk başlarken neler okunur, ne kadar okunmalı, hukuk nedir, hukuk ile ahlak ilişkisi nedir gibi sorulara yanıtlar veriliyor.
 • interkritik
  interkritik
  Categoria: Tecnologia
  4 Puntate
  İnternet ve teknoloji haberlerine eleştirel bir yaklaşım. Sarphan Uzunoğlu ve Orhan Şener dijital dünyada neler olduğunu sizin için özet geçiyor.
 • Kampana
  Kampana
  Categoria: Politica
  5 Puntate
  Kampana'da Gazeteci Tunca Öğreten ve Akademisyen Fatih Yaşlı, haftanın siyasi gündemini değerlendiriyor.
 • Kendi Şansını Yaratanlar
  Kendi Şansını Yaratanlar
  Categoria: Talk
  1 Puntata
  Son 10-15 yıl içinde Türkiye’den yurt dışına göç etmiş gençlerle, gittikleri yerdeki adaptasyon süreçlerini, nasıl hayata tutunduklarını, kendi açılarından şanslarını veya şanssızlıklarını sohbet ortamında dinleyeceğimiz insan hikâyeleri konseptli bir program olacak. Neden gittiklerine dair sıkıştırma yapmadan, dilerlerse anlatacakları ... Maggiori informazioni
 • KuluçkaPod
  KuluçkaPod
  Categoria: Talk
  6 Puntate
  Kabuğunu sesiyle kıracak.
 • Medyapod-Haber
  Medyapod-Haber
  Categoria: News
  0 Puntate
  Medyapod'un güncel haberleri bu kanalda toplanıyor.
 • Münferit
  Münferit
  Categoria: News
  4 Puntate
  Münferit, her hafta Türkiye’de ve dünyada siyasal olanı anlamlandırabilmek için siyasalın kıyısına konumlanacak bir program konseptidir. Çin - ABD rekabetinden, Merkez Bankası’nın Faiz Artırım Kararı’na kadar gündemi meşgul eden ne varsa, soracak, soruşturacak; uzmanıyla buluşacak, konuşacak ve konuşturacak. Bu bağlamda adı gibi genele ... Maggiori informazioni
 • Newpod
  Newpod
  Categoria: Tecnologia
  13 Puntate
  Newpod'da Görkem Pancaroğlu yeni medya alanındaki yeniliklerle ilgili konuşuyor, konuklarını ağırlıyor.
 • NewsLabTurkey
  NewsLabTurkey
  Categoria: Internet
  5 Puntate
  Türkiye'nin dijital gazetecilik akademisi NewsLabTurkey.org'un podcast şovu olan NLTR gazetecilik ve yeni medya konularını ele alıyor. Betül Arslan ve Ramazan Subaşı’nın hazırlayıp sunduğu programda her hafta yeni bir konukla farklı bir tema işleniyor.
 • Niye
  Niye
  Categoria: Politica
  3 Puntate
  Gazetecilik soru sormakla başlıyorsa, ilk ve en etkili soru “Niye?”dir.

  Bundan böyle pazartesi günleri Medyapod ağında yayınlanacak ‘Niye?’, olayları, gündemi ve gerçekte neler olup bittiğini anlamak için her her hafta farklı bir konuğa sorulması gerekenleri soracak.
 • Özet Geç
  Özet Geç
  Categoria: News
  38 Puntate
  Gazeteci Rabia Çetin ve Oğuz Bakır, hafta içi her gün 18:45'te günün öne çıkan gelişmelerini aktarıyor!
 • Pod 360
  Pod 360
  60 Puntate
  Pod 360'da Zeynepgül Alp gazetecilik mesleğinde merak edilenleri, gündemin arasında kalan konuları ve üzerinde durulmayanları her hafta farklı konuklarla konuşuyor.
 • Şapka altı konuşmaları
  Şapka altı konuşmaları
  Categoria: Arte
  11 Puntate
  Medyapod'un kültür ve sanat programı Şapka Altı Konuşmaları'nda Can Semercioğlu kültür ve sanat dünyasındaki gelişmeleri değerlendiriyor, konuklarıyla konuşuyor.
 • Şehir ve Ritim
  Şehir ve Ritim
  Categoria: Musica
  9 Puntate
  Şehir ve Ritim. Hip-Hop kültürü üzerine bilgilendirici ve sorgulayan bir düşünce yapısı empoze etmek amacıyla Cenk Durlu tarafından yönetilen bireysel Proje.
  Anahtar kelimeler : 90'lar NYC Soundu, Flow, Bağlam ve Lirikalite.
 • Selobant
  Selobant
  Categoria: Eventi
  5 Puntate
  "Selobant" podcast serisi, iz bırakacak röportaj ve konukların peşinde ! Soramayacağım soru,konuk edemeyeceğim hiçbir isim yok!
 • Seyahat Sanatı
  Seyahat Sanatı
  Categoria: Viaggi
  3 Puntate
  instagram’da @seyahatsanati hesabıyla tanınan gezgin Nazlı Gürkaş, Seyahat Sanatı’nın her yeni bölümünde bir gezginle söyleşiyor, seyahat etme sanatının inceliklerini konuşuyor ve seyahatin edebiyatla buluştuğu noktalara değiniyor.
 • ShortCAST
  ShortCAST
  Categoria: Tecnologia
  37 Puntate
  ShortCAST'te İlkan Akgül ve Emre Saklıca koordinatörlüğünde dijitale dönüşen medya pratikleri, teknoloji ve bilim alanındaki gelişmeler tartışılıyor.
 • Şipşak
  Şipşak
  Categoria: Fotografia
  11 Puntate
  Şipşak programında Uğur Şengül temel fotoğrafçılığı ele alarak, günümüz ve geçmiş
  dönemlere ait gelişmeleri açıklıyor. Pratik dünyanın cep telefonları ve profesyonel dünyanın makineleri ile ilgili yol gösteriyor.
 • Sivil Ses Podcast
  Sivil Ses Podcast
  Categoria: Social Networking
  2 Puntate
  Sivil Ses Podcast, toplumsal olaylara kulak kabartıyor. Nurcan Çalışkan, Mehmet Emin İlbeyli ve Hemra Nida’nın sunumuyla Medyapod’da dinleyebileceğiniz Sivil Ses Podcast, sivil toplum hikayeleriyle ve aktörleriyle yayında olacak. Bir hafta arayla Çarşamba günleri yayınlanacak olan program ile sivil toplum dünyasının sesi kucağınızda ... Maggiori informazioni
 • Sokaktan Kulağa
  Sokaktan Kulağa
  Categoria: Cultura
  4 Puntate
  Sokak Bizim Derneği, Türkiye'nin en büyük Podcast ağlarından Medyapod'da Podcast macerasına başlıyor! 2 haftada bir yayınlanacak bölümlerde kent sorunları masaya yatırılıp çözüm önerileri tartışılacak!
 • Tali Sinema
  Tali Sinema
  Categoria: Cinema
  9 Puntate
  Medyapod'dan farklı bir sinema programı: Tali Sinema

  Bu program bir film eleştirisi programı değil, sinema akımları üzerine uzun uzun sohbet de değil. Tali Sinema, İngilizce yazmak gerekirse "unpopular opinions" kapsamına alınabilecek bir podcast projesi. Kavramı Türkçe ifade etmek gerekirse "kimsenin umrunda ... Maggiori informazioni
 • Tuhaf Gelecek
  Tuhaf Gelecek
  Categoria: Cultura
  10 Puntate
  Tuhaf Gelecek podcastin her bölümünde Ahmet A. Sabancı geleceğe dair konuları eleştirel ve kapsamlı bir şekilde ele alıyor ve farklı gelecekler üzerine düşünüyor. Teknolojik gelişmelerden toplumsal olaylara kadar geleceğimizi şekillendirebilecek birçok konuyu; bilimkurgu, sanat ve moda akımları ve felsefe ve toplum bilimleri gibi ... Maggiori informazioni
 • Üç Beş Sayfa
  Üç Beş Sayfa
  Categoria: Libri
  7 Puntate
  Üç Beş Sayfa'nın her bölümünde farklı bir Medyapod programcısı, çok sevdiği ya da yeni çıkanlardan seçtiği bir kitaptan birkaç sayfa okuyor, kitabı tanıtıyor ve yazarı hakkında bilgi veriyor.
 • Yeni Klasör
  Yeni Klasör
  Categoria: Talk
  4 Puntate
  Medyapod podcasterlarından yeni şov. Popüler kültürün en tartışılan başlıkları Medyapod ekibi tarafından ele alınıyor.
Follower
  Following
   iAB member
   Copyright 2019 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Crea un podcast - New York, NY
   Aiuto